W górę
Kordula
oferta Kordula
TAX FREE

OFERTA FIRMY KORDULA
(Pogotowie Bramowe, Pogotowie Parkingowe)


Szczegółowa oferta w przygotowaniu.
Zobacz docelową
Mapę strony.

POGOTOWIE FLAGOWE®NICE 5 lat gwarancji

Piloty Pogotowie Bramowe

Telewizja dozorowa CCTV - Rejestratory - CNB HDS4848E

Rejestrator CNB HDF1212E
Rejestrator HDF1212E
Rejestrator CNB HDE2424E
Rejestrator HDE2424E
Rejestrator CNB HDS4848E
Rejestrator HDS4848E

HDS4848E

Rejestrator - CNB HDS4848E
Rejestrator CNB HDS4848E posiada 16 wejść, do zapisu obrazu wykorzystuje nowoczesny kodek H-264, posiada pełną możliwość pracy sieciowej.

Karta produktu [80 KB]

Zaletami rejestratora są:


Właściwości:


Informacje dodatkowe:


Klienta dla systemu Android znajdziemy w Google Play poszukując programu iMon2. Program pozwala na podgląd na żywo z rejestratorów CNB, możliwe jest także przeglądanie nagrań, podgląd w podziale, przeglądanie zdarzeń, sterowanie wyjściami alarmowymi, sterowanie kamerami PTZ oraz zarządzanie ustawieniami rejestratora. Identyczny program klienta iMon2 dostępny jest takze na urządzenia a systeme iOS np. iPhone'y i iPad'y.

Rejestrator pozwala na zapis 24 kl/s na kanał w rozdzielczości CIF 352x288 px, 12 kl/s na kanał w rozdzielczości 2CIF 704x288 px oraz 6 kl/s na kanał w rozdzielczości D1 720x576 px.

Bardzo użyteczną cechą jest niezależna obsługa wyjść BNC oraz VGA czyli Dual Display – m.in. możemy na jednym z nich wyświetlać obraz na żywo a na drugim przeglądać nagrania. Kolejna opcja to wyświetlanie prezentacji albo reklam (wgrywanych przez USB) na jednym wyjściu, a normalna obsługa rejestratora na drugim. Dual Display umożliwia następujące tryby wyświetlania.

Detekcja ruchu czy inne zdarzenia alarmowe (przegrzanie dysku, zmiana stanu wejść alarmowych) może być wykorzystana do sterowaniem np. załączaniem świateł za pomocą wyjścia alarmowego.

Pełna możliwość pracy w sieci oznacza że całość czynności związanych z obsługa rejestratora można dokonać zdalnie. Zaletą jest możliwość zdefiniowania kilku użytkowników o programowalnych prawach dostępu do funkcji systemu.

Zapis jest możliwy zarówno w trybie ciągłym jak po detekcji oraz z harmonogramu.

 

Mapa dojazdu

 Nasze marki
Pogotowie Bramowe - piloty Dobra Flaga - sprzedaż Pogotowie Bramowe Pogotowie Parkingowe