W górę
Kordula
oferta Kordula
TAX FREE

OFERTA FIRMY KORDULA
(Pogotowie Bramowe, Pogotowie Parkingowe)


Szczegółowa oferta w przygotowaniu.
Zobacz docelową
Mapę strony.

POGOTOWIE FLAGOWE®NICE 5 lat gwarancji

Piloty Pogotowie Bramowe

Bramy przemysłowe WIŚNIOWSKI - Roletowe

Bramy przemysłowe Roletowe Wiśniowski Bramy przemysłowe Roletowe stalowe Wiśniowski

Zalety

Bramy roletowe dzięki swej zwartej budowie - pionowe prowadzenie płaszcza, brak prowadnic podsufitowych - można zamontować niemal w każdym pomieszczeniu. W ich pobliżu mogą pracować bez przeszkód inne urządzenia np.: suwnica, podnośnik. Bramy montowane są bezpośrednio za otworem, nie zajmują miejsca przed wjazdem jak również w pomieszczeniu, a do ich zamontowania potrzebne jest jedynie nadproża!

Aby doświetlić ciemne pomieszczenie warto pomyśleć o bramie z profilami przeszklonymi. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić energię elektryczną. Dzięki okienkom w profilach można również kontrolować teren przed i za bramą bez konieczności jej otwierania.

Sprawną i cichą pracę bramy zapewniają prowadnice, które wyposażono w szczotki i ślizgi oraz siłownik trójfazowy o niskiej emisji hałasu. Dodatkowo - profile aluminiowe zaopatrzono w specjalnie wyprofilowane klamry - aretki oraz plastikowe pierścienie na wale nawojowym - wszystko to sprawia, iż praca bramy jest cicha i komfortowa. Pierścienie i aretki służą zachowaniu niezbędnego dystansu pomiędzy profilami tworzącymi płaszcz bramy.

Do ogrzewanych hal i pomieszczeń dla lepszej izolacji termicznej profile aluminiowe tworzące płaszcz bramy wypełniono bezfreonową pianką poliuretanową. Brama wyposażona jest również w uszczelki na całym obwodzie.

Brama roletowa jest bramą automatyczną, standardowo wyposażono ją w trójfazowy siłownik kompaktowy z kasetą sterującą. Siłownik przeznaczony jest do intensywnej pracy, wraz z wałem porusza się po stalowych konsolach jezdnych zaopatrzonych w system przesuwu wału. Modułowa budowa sterowania pozwala na rozbudowanie jego funkcji o dodatkowe elementy w późniejszym czasie, gdy zaistnieje taka potrzeba. Wyposażenie opcjonalne to m.in.: zamek szyfrowy, czytnik kart magnetycznych, zdalne sterowanie pilotem.

Bezpieczeństwo użytkowania, podobnie jak w bramie segmentowej, gwarantują zabezpieczenia: krawędziowa optyczna listwa bezpieczeństwa zamontowana w profilu końcowym bramy czy sygnalizacja świetlna informująca o położeniu bramy. Ponadto siłownik wyposażony jest w korbę do awaryjnego otwierania oraz w system chwytaków elektromagnetycznych uniemożliwiających opadnięcie płaszcza bramy na wypadek uszkodzenia siłownika (hamulec bezpieczeństwa). Kaseta sterująca "góra - stop - dół" montowany na ścianie zapewnia łatwą i sprawną obsługę bramy, a jej praca jest zawsze pod kontrolą.

Funkcjonalne rozwiązania to możliwość dostosowania rodzaju bramy oraz typu montażu do indywidualnych potrzeb i wymagań obiektów przemysłowych, hal magazynowych, warsztatów.

Solidność materiałów gwarantuje długoletnie użytkowanie. W bramach segmentowych wszystkie elementy konstrukcyjne są wykonane ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące) lub ocynkowanej i malowanej (panele). Podzespoły bramy roletowej wykonane są z najwyższej jakości aluminium - materiału odpornego na korozję.

Bezfreonowa pianka poliuretanowa w panelach bram segmentowych i roletowych.

Każdy najdrobniejszy element w bramach został zaprojektowany i wykonany ze szczególną starannością tak, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa i wygody.

Bramy przemysłowe dostępne są na zamówienie we wszystkich wymiarach z zakresu: bramy segmentowe max. (szer. x wys.) 8000 x 5000 [mm], bramy roletowe. Ekonomicznym rozwiązaniem jest zakup bramy w jednym z siedmiu typowych wymiarów.Funkcjonalność i bezpieczeństwo

Awaryjne otwieranie bramy korbą
Awaryjne otwieranie
bramy korbą
Awaryjne otwieranie bramy przekładnią
Awaryjne otwieranie
bramy przekładnią
Krawędziowa listwa bezpieczeństwa
Krawędziowa listwa bezpieczeństwa

Profil AW 100
Profil AW 100
Profil aluminiowy przeszklony
Profil aluminiowy przeszklony
Profil wentylowany
Profil wentylowany

Aretki
AretkiWzory bram

Brama BR - 100
Brama BR - 100
Brama BR - 100 (przykład przeszkleń)
Brama BR - 100
(przykład przeszkleń)
Brama BR - 100 z profilem wentylowanym
Brama BR - 100
z profilem wentylowanymDrzwi boczne i przejściowe

Drzwi z profili AW 100 Drzwi z profili AW 100 z profilem przeszkolonym Profil przeszklony lub wentylowany

Aby doświetlić ciemne pomieszczenie warto pomyśleć o bramie z profilami przeszklonymi. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić energię elektryczną. Dzięki profilom przeszklonym można również kontrolować teren przed bramą bez konieczności jej otwierania. Możliwość zamontowania przeszklenia podnosi dodatkowo estetykę bramy.

Przepływ powietrza w pomieszczeniu zapewnia utrzymanie odpowiedniej wilgoci. Profile wentylowane, które montowane są w taki sam sposób jak przeszklenia. To naturalna wentylacja, która umożliwia wymiane powietrza wewnątrz pomieszczenia.

Drzwi aluminiowe można dopasować do każdej bramy roletowej w identycznym wzorze, kolorze i wypełnieniu. Dostepne są z przeszkleniem tego samego typu co brama.
Wymiary montażowe
Wymiary typowe Wymiary specjalne
Wymiar otworu: (So x Ho) szer. x wys.
2750 x 3000 mm
3000 x 3000 mm
3500 x 3500 mm
3800 x 4000 mm
3500 x 4250 mm
4000 x 4000 mm
4000 x 4250 mm
So: od 2500 mm - do 8000 mm
Ho: od 2250 mm - do 6000 mmKolory

Niebieski, RAL 5010
Niebieski
RAL 5010
Jasnoniebieski, RAL 5012
Jasnoniebieski
RAL 5012
Popielaty, RAL 7012
Popielaty
RAL 7012
Ciemnobrązowy, RAL 8019
Ciemnobrązowy
RAL 8019
Srebrny, RAL 9006
Srebrny
RAL 9006
Ciemnosrebrny, RAL 9007
Ciemnosrebrny
RAL 9007
Biały, RAL 9010
Biały
RAL 9010
     Kolorystyka

W oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu firma Wiśniowski oferuje szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.

Zobacz paletę kolorów RAL Classic
RAL wzornikGALERIA

Brama przemysłowa roletowa Brama przemysłowa roletowa Brama przemysłowa roletowa
Brama przemysłowa roletowa Brama przemysłowa roletowa Brama przemysłowa roletowa
Brama przemysłowa roletowa Brama przemysłowa roletowa Brama przemysłowa roletowa

 

Mapa dojazdu

 Nasze marki
Pogotowie Bramowe - piloty Dobra Flaga - sprzedaż Pogotowie Bramowe Pogotowie Parkingowe