W górę
Kordula
oferta Kordula
TAX FREE

OFERTA FIRMY KORDULA
(Pogotowie Bramowe, Pogotowie Parkingowe)


Szczegółowa oferta w przygotowaniu.
Zobacz docelową
Mapę strony.

POGOTOWIE FLAGOWE®NICE 5 lat gwarancji

Piloty Pogotowie Bramowe

Ogrodzenia KORDULA System - Ogrodzenia ramowe

Ogrodzenia ramowe to popularny rodzaj ogrodzeń stosowany najczęściej przed budynkami o nowoczesnej architekturze. O wyglądzie i charakterze ogrodzenia decyduje przede wszystkim rodzaj wypełnienia ramy.


Przykłady wykonania

Ogrodzenia ramowe

Zdjęcia pokazują śródmiejskie ogrodzenie budynku mieszkalnego z lokalami usługowymi na parterze i I piętrze. Wolne wejścia (bez furtek) do lokali usługowych ułatwiają dojście klientów, a automatyczna brama przesuwna zamykana na noc, umożliwia bezpieczne parkowanie samochodów na placu.

Należy zwrócić uwagę na prawidłowe rozwiązania dużego spadku terenu: wzdłuż ulicy szereg równych uskoków na przęsłach oraz przęsło skośne przy schodkach.

Ramy wykonane z profilu zamkniętego 50x50mm wypełnione są szczeblinami z 20x20mm, słupki z 80x80mm z zaokrąglonymi daszkami.

Do kompletu wewnątrz budynku wykonaliśmy nowoczesną ramową balustradę (w tym samym stylu co ogrodzenie) wypełnioną przezroczystym szkłem organicznym.

Projekt i wykonanie: KORDULA

Ogrodzenia ramowe

To inny przykład prostego, ale eleganckiego ogrodzenia ramowego przy budynku o nowoczesnej architekturze. Ramy wykonane z profilu 60x40mm z zaokrąglonymi rogami, wypełnione są profilem 25x25mm.

Należy zwrócić uwagę na ozdobne, podwójne słupki z zieloną „wstawką” nawiązującą kolorem do elewacji nowoczesnego budynku.

Bardzo solidne, automatyczne bramy z dobrym napędem i furtki z kontrolą dostępu dopełniają całości ogrodzenia.

Projekt i wykonanie: KORDULA

Ogrodzenia ramowe

Ramy można wypełniać różnymi prętami stalowymi ukształtowanymi w ozdobne wzory. Na zdjęciach przedstawiamy jedną z wielu wersji ogrodzenia ramowego firmy WIŚNIOWSKI (kliknij i zobacz inne wzory tego producenta).

Ramy wykonane z profilu 40x40mm wypełnione są prętem stalowym 14x14mm – całość ocynkowana i pomalowana proszkowo na kolor grafitowy. Do kompletu wykonaliśmy solidne ogrodzenie międzysąsiedzkie z paneli kratowych w tym samym kolorze.

Brama, furtka, panele kratowe: WIŚNIOWSKI

Projekt, betonowanie, montaż, automatyzacja: KORDULA

Ogrodzenia ramowe

Ramy umożliwiają tworzenie różnorodnych wzorów wypełnienia. Jako ciekawostkę przedstawiamy firmową automatyczną furtkę w kolorze srebrnym z literką N jako wypełnienie (N- skrót od NICE, naszego Partnera, znanego producenta automatyki użytkowej). Obok, ramowe przęsło wypełnione poliwęglanem komorowym pełniące (w tym przypadku) funkcję powierzchni ekspozycyjnej.

Projekt i wykonanie: KORDULA

 

Mapa dojazdu

 Nasze marki
Pogotowie Bramowe - piloty Dobra Flaga - sprzedaż Pogotowie Bramowe Pogotowie Parkingowe