W górę
Kordula
oferta Kordula
TAX FREE

OFERTA FIRMY KORDULA
(Pogotowie Bramowe, Pogotowie Parkingowe)


Szczegółowa oferta w przygotowaniu.
Zobacz docelową
Mapę strony.

POGOTOWIE FLAGOWE®NICE 5 lat gwarancji

Piloty Pogotowie Bramowe

Ogrodzenia KORDULA System - Ogrodzenia „bez wypełnienia”

Wykonujemy niezawodne, dopracowane konstrukcyjnie bramy przesuwne i wychylne oraz furtki. Dostosowujemy ich konstrukcję oraz rozmiary do rzeczywistych potrzeb i wybranego przez klienta „wypełnienia np:
- pod sztachety drewniane i metalowe
- pod deski poziome równane lub „naturalne”
- pod blachę trapezową i perforowaną
- pod deski kompozytowe
- itp.

Wypełnienie może dostarczyć i zamontować klient we własnym zakresie lub (na zamówienie) sprowadzamy i przygotowujemy (np. malujemy, docinamy) oraz montujemy wskazane wypełnienie.


Przykłady wykonania

Ogrodzenia „bez wypełnienia”

Realizację ogrodzenia tą metodą, z wypełnieniem z desek „naturalnych” dostarczonych przez klienta, pokazują zdjęcia.
Ozdobny mur kamienny wykonał klient we własnym zakresie.
Projekt bramy i furtki, wykonanie konstrukcji, betonowanie fundamentu bramy (ze żwiru i cementu klienta) oraz automatyzację wykonała firma KORDULAKLIENT zadowolony.

Wypełnienie z desek „naturalnych” uznajemy za godne polecenia, ze względu na prostotę, niski koszt, szybkość i łatwość wykonania oraz estetyczny wygląd – dobre rozwiązanie zwłaszcza dla posesji podmiejskich i wiejskich, chociaż spotyka się ten typ wypełnienia również w miastach. Oczywiście, można zastosować inne słupki.Ogrodzenia „bez wypełnienia”

Modernizacja ogrodzenia z wykorzystaniem starych słupków betonowych – sztachety z desek dostarczył klient.

Konstrukcje: przęseł, furtki, bramy wychylnej i bramy przesuwnej oraz balustrady schodowej wykonane z solidnych profili zamkniętych w standardzie KORDULA. Wideodomofon, automatyka do bramy wychylnej i przesuwnej oraz okablowanie podziemne i w słupkach wykonaliśmy w trakcie remontu domu i ogrodu. Słupki betonowe przygotowane do pokrycia cienką warstwą tynku żywicznego. Konstrukcja balustrady schodowej przygotowana do zamocowania podłużnych desek, które dostarczy klient. Do kompletu zamontowaliśmy automatyczną bramę garażową segmentową firmy Wiśniowski z przetłoczeniami imitującymi brązowe deski - jak w balustradzie. Wszystko działa, klienci zadowoleni.

To dobry przykład na niedrogą modernizację ogrodzenia przy okazji remontu i ocieplenia budynku z „minionej epoki”.

W celu ochrony przed wilgocią i ozdobienia górnej krawędzi sztachetek proponujemy ozdobny, odporny na warunki atmosferyczne daszek systemowy KORDULA.

 

Mapa dojazdu

 Nasze marki
Pogotowie Bramowe - piloty Dobra Flaga - sprzedaż Pogotowie Bramowe Pogotowie Parkingowe