W górę
Kordula
oferta Kordula
TAX FREE

OFERTA FIRMY KORDULA
(Pogotowie Bramowe, Pogotowie Parkingowe)


Szczegółowa oferta w przygotowaniu.
Zobacz docelową
Mapę strony.

POGOTOWIE FLAGOWE®NICE 5 lat gwarancji

Piloty Pogotowie Bramowe

Maszty aluminiowe segmentowe

Maszty segmentowe to maszty o aluminiowym profilu złożone z dwóch lub więcej rur montowanych ze sobą przy pomocy tulei redukcyjnych.

Aluminiowe rury wykonane są ze specjalnego stopu AlMgSi o podwyższonej sprężystości i wytrzymałości. Trwałość i estetyka powierzchni rur uzyskana jest dzięki procesowi anodowania o minimalnej grubości Al/An 20µm. Grubość ścianek rur od 1,2 – 3,5 mm.Maszt aluminiowy – segmentowy STANDARDSTANDARD Maszt aluminiowy – segmentowy SUPERSUPER Maszt aluminiowy – segmentowy BANNERBANNER Maszt aluminiowy – segmentowy SUPERWINDTRACKERSUPERWINDTRACKER


Maszt aluminiowy – segmentowy STANDARD

Flaga wznoszona jest za pomocą linki umieszczonej na zewnątrz masztu flagowego. Linka związywana jest na knadze węzłem żeglarskim umiejscowionej zwyczajowo półtorej metra nad ziemią. Ekspozycja flagi uzależniona jest od warunków wiatrowych. Maszt flagowy mocowany jest w fundamencie betonowym na tulei montażowej bądź opcjonalnie na zawiasie montażowym.

pdf Karta katalogowa - Maszt aluminiowy segmentowy STANDARD [360 KB]


Maszt aluminiowy – segmentowy SUPER

Linka znajduje się w środku rury masztowej zamykanej na zameczek likwidując hałas oraz chroniąc przed kradzieżą flag. Ekspozycja flagi podobnie jak w masztach standard uzależniona jest od warunków wiatrowych. Maszt flagowy mocowany jest w fundamencie betonowym za pomocą tulei bądź wspornika zawiasowego.

pdf Karta katalogowa - Maszt aluminiowy segmentowy SUPER [435 KB]


Maszt aluminiowy – segmentowy BANNER

Maszt flagowy z poprzecznym ramieniem na szczycie oraz bez linki. Takie rozwiązanie zapewnia czytelną ekspozycję flagi nawet w bezwietrzne dni. Maszt mocowany jest w fundamencie betonowym za pomocą tulei osadczej bądź wspornika zawiasowego.

pdf Karta katalogowa - Maszt aluminiowy segmentowy BANNER [365 KB]


Maszt aluminiowy – segmentowy SUPERWINDTRACKER

Maszt flagowy z linką w środku i ramieniem poziomym na szczycie masztu. Pozwala to na eksponowanie flagi nawet w dni bezwietrzne. Maszt pozwala na opuszczanie i wciąganie ramienia. Maszt flagowy mocowany jest w fundamencie betonowym za pomocą tulei osadczej bądź wspornika zawiasowego.

pdf Karta katalogowa - Maszt aluminiowy segmentowy SUPERWINDTRACKER [385 KB]


SPECYFIKACJA

Maszt segmentowy – SPECYFIKACJA

 

Mapa dojazdu

 Nasze marki
Pogotowie Bramowe - piloty Dobra Flaga - sprzedaż Pogotowie Bramowe Pogotowie Parkingowe