W górę
Kordula
oferta Kordula
TAX FREE

OFERTA FIRMY KORDULA
(Pogotowie Bramowe, Pogotowie Parkingowe)


Szczegółowa oferta w przygotowaniu.
Zobacz docelową
Mapę strony.

POGOTOWIE FLAGOWE®NICE 5 lat gwarancji

Piloty Pogotowie Bramowe

Telewizja dozorowa CCTV - Kamery Box


CNB Kamera box BBB-31F

CNB Kamera box BBB-31F
Kamera BBB-31F to kamera o bardzo wysokiej czułości i bardzo wysokiej rozdzielczości (580 TVL w trybie kolorowym, 650 TVL w trybie B/W), wyróżniająca się bardzo dobrym i wiernym odwzorowaniem kolorów. Kolory są żywe i naturalne, a obraz ostry i wyraźny. Cechą wyróżniająca jest zastosowanie procesora Blue-I.

Karta produktu [670 KB]

Zalety:
CNB Kamera box BFF-41F

CNB Kamera box BFF-41F
Kamera BFF-41F to kamera o bardzo wysokiej czułości i bardzo wysokiej rozdzielczości (700 TVL), wyróżniająca się bardzo dobrym i wiernym odwzorowaniem kolorów. Kolory są żywe i naturalne, a obraz ostry i wyraźny.


Zalety:
CNB Kamera box BBD-51F

CNB Kamera box BBD-51F
Kamera BBD-51F to kamera o bardzo wysokiej czułości i rozdzielczości 700 TVL. Nowością jest zastosowanie DSP Enhanced Effio-E, który jest unowocześnioną wersją Effio-E. Dzięki mechanicznemu filtrowi IR kolory są wiernie odwzorowywane a wyjście Day/Night ułatwia zalączanie reflektora IR.


Zalety:
CNB Kamera box G1960P

CNB Kamera box G1960P
Kamera G1960P to kamera o bardzo wysokiej czułości i rozdzielczości 530 TVL, wyposażona w system DSS – Digital Slow Shutter pozwalający na zwiększenie czułości przy słabym oświetleniu. Cechą wyróżniająca jest zastosowanie ulepszonej redukcji szumów SDNR (Super Digital Noise Reduction).

Karta produktu [560 KB]

Zalety:
CNB Kamera box BBM-21

CNB Kamera box BBM-21
Kamera BBM-21 to kamera o bardzo wysokiej czułości i rozdzielczości 600 TVL, wyposażona w stały filtr IR. Cechą wyróżniająca jest zastosowanie procesora Monalisa.

Karta produktu [1,1 MB]

Zalety:
CNB Kamera box BBM-21F

CNB Kamera box BBM-21F
Kamera BBM-21F to kamera o bardzo wysokiej czułości i rozdzielczości 600 TVL, wyposażona w mechanicznie odsuwany filtr wyróżniająca się bardzo dobrym i wiernym odwzorowaniem kolorów. Cechą wyróżniająca jest zastosowanie procesora Monalisa.

Karta produktu [1,2 MB]

Zalety:
CNB Kamera box BBM-25F

CNB Kamera box BBM-25F
Kamera BBM-25F to kamera o bardzo wysokiej czułości i rozdzielczości 600 TVL, wyposażona w mechanicznie odsuwany filtr wyróżniająca się bardzo dobrym i wiernym odwzorowaniem kolorów. Cechą wyróżniająca jest zastosowanie procesora Monalisa.


Zalety:
CNB Kamera box BBM-27F

CNB Kamera box BBM-27F
Kamera BBM-27F to kamera o bardzo wysokiej czułości i rozdzielczości 600 TVL, wyposażona w mechanicznie odsuwany filtr wyróżniająca się bardzo dobrym i wiernym odwzorowaniem kolorów. Cechą wyróżniająca jest zastosowanie procesora Monalisa.


Zalety:
CNB Kamera box CCM-21VF

CNB Kamera box CCM-21VF
Kamera CCM-21VF to kamera o bardzo wysokiej czułości, wyposażona w odsuwany mechanicznie filtr wyróżniająca się bardzo dobrym wiernym odwzorowaniem kolorów.

Karta produktu [720 KB]

Zalety:

 

Mapa dojazdu

 Nasze marki
Pogotowie Bramowe - piloty Dobra Flaga - sprzedaż Pogotowie Bramowe Pogotowie Parkingowe