W górę
Kordula
oferta Kordula
TAX FREE

OFERTA FIRMY KORDULA
(Pogotowie Bramowe, Pogotowie Parkingowe)


Szczegółowa oferta w przygotowaniu.
Zobacz docelową
Mapę strony.

POGOTOWIE FLAGOWE®NICE 5 lat gwarancji

Piloty Pogotowie Bramowe

Telewizja dozorowa CCTV - Kamery Zintegrowane


CNB Kamera kompaktowa WCD-51VF

CNB Kamera kompaktowa WCD-51VF
Kamera WCD-51VF należy do nowej rodziny kamer CNB bazujących na procesorach DSP Effio firmy Sony oraz posiadających rozdzielczość aż 700 TVL. W WCD-5VF zastosowano DSP Enhanced Effio-E, który jest unowocześnioną wersją Effio-E, technologię Intelligent IR a także obiektyw o szerokim polu widzenia (ogniskowa 2,8-10mm).


Zalety:
CNB Kamera kompaktowa WBL-11S

CNB Kamera kompaktowa WBL-11S
Kamera WBL-11S to zewnętrzna kamera kompaktowa o bardzo wysokiej czułości i wysokiej rozdzielczości 420 TVL, wyróżniająca się estetyczną obudową. Cechą wyróżniająca jest zastosowanie procesora Monalisa oraz technologii Intelligent IR. Intelligent IR to nowy rodzaj podświetlenia w IR opracowany przez firmę CNB. Eliminuje on efekt przejaskrawienia i rozmycia obrazu w sytuacji, gdy obserwowany obiekt zbliża się do kamery.


Zalety:
CNB Kamera kompaktowa WBL-21S

CNB Kamera kompaktowa WBL-21S
Kamera WBL-21S to zewnętrzna kamera kompaktowa o bardzo wysokiej czułości i wysokiej rozdzielczości 600 TVL, wyróżniająca się estetyczną obudową. Cechą wyróżniająca jest zastosowanie procesora Monalisa oraz technologii Intelligent IR. Intelligent IR to nowy rodzaj podświetlenia w IR opracowany przez firmę CNB. Eliminuje on efekt przejaskrawienia i rozmycia obrazu w sytuacji, gdy obserwowany obiekt zbliża się do kamery.

Karta produktu [435 KB]

Zalety:
CNB Kamera kompaktowa WCL-11S

CNB Kamera kompaktowa WCL-11S
Kamera WCL-11S to zewnętrzna kamera kompaktowa o wysokiej czułości i rozdzielczości 420 TVL, wyróżniająca się estetyczną obudową. Cechą wyróżniająca jest zastosowanie procesora Monalisa oraz technologii Intelligent IR. Intelligent IR to nowy rodzaj podświetlenia w IR opracowany przez firmę CNB. Eliminuje on efekt przejaskrawienia i rozmycia obrazu gdy obserwowany obiekt zbliża się do kamery.

Karta produktu [435 KB]

Zalety:
CNB Kamera kompaktowa WCL-21S

CNB Kamera kompaktowa WCL-21S
Kamera WCL-21S to zewnętrzna kamera kompaktowa o wysokiej czułości i rozdzielczości 600 TVL, wyróżniająca się estetyczną obudową. Cechą wyróżniająca jest zastosowanie procesora Monalisa oraz technologii Intelligent IR. Intelligent IR to nowy rodzaj podświetlenia w IR opracowany przez firmę CNB. Eliminuje on efekt przejaskrawienia i rozmycia obrazu gdy obserwowany obiekt zbliża się do kamery.

Karta produktu [600 KB]

Zalety:
CNB Kamera kompaktowa WCM-21VF

CNB Kamera kompaktowa WCM-21VF
Kamera WCM-21VF to zewnętrzna kamera kompaktowa o bardzo wysokiej czułości i wysokiej rozdzielczości 600 TVL / 650 TVL BW, wyróżniająca się estetyczną obudową. Cechą wyróżniająca jest zastosowanie technologii Intelligent IR. Jest to nowy rodzaj podświetlenia w IR opracowany przez firmę CNB. Eliminuje on efekt przejaskrawienia i rozmycia obrazu gdy obserwowany obiekt zbliża się do kamery.

Karta produktu [460 KB]

Zalety:
CNB Kamera kompaktowa XCM-25VF

CNB Kamera kompaktowa XCM-25VF
Kamera XCM-25VF to zewnętrzna kamera kompaktowa o bardzo wysokiej czułości i bardzo wysokiej rozdzielczości (600 TVL, 650 TVL w trybie B/W), wyróżniająca się niebanalną, estetyczną obudową.

Karta produktu [495 KB]

Zalety:
CNB Kamera kompaktowa WFM-25VF

CNB Kamera kompaktowa WFM-25VF
Kamera WFM-25VF to zewnętrzna kamera kompaktowa o bardzo wysokiej czułości i wysokiej rozdzielczości 600 TVL / 650 TVL BW, wyróżniająca się estetyczną obudową. Technologia Intelligent IR steruje jasnością podświetlenia w zależności od odległości od obserwowanego obiektu.

Karta produktu [490 KB]

Zalety:
CNB Kamera kompaktowa XGB-21CS

CNB Kamera kompaktowa XGB-21CS
Kamera XGB-21CS to zewnętrzna kamera kompaktowa o bardzo wysokiej czułości i wysokiej rozdzielczości 600 TVL / 650 TVL BW, wyróżniająca się estetyczną obudową. Technologia Intelligent IR steruje jasnością podświetlenia w zależności od odległości od obserwowanego obiektu.


Zalety:

 

Mapa dojazdu

 Nasze marki
Pogotowie Bramowe - piloty Dobra Flaga - sprzedaż Pogotowie Bramowe Pogotowie Parkingowe