W górę
Kordula
oferta Kordula
TAX FREE

OFERTA FIRMY KORDULA
(Pogotowie Bramowe, Pogotowie Parkingowe)


Szczegółowa oferta w przygotowaniu.
Zobacz docelową
Mapę strony.

POGOTOWIE FLAGOWE®NICE 5 lat gwarancji

Piloty Pogotowie Bramowe

Ogrodzenia KORDULA System - Ogrodzenia z profili zamkniętych

Profile zamknięte tzw. „kwadratowe rury” to w ostatnich latach najpopularniejszy materiał na ogrodzenia. Większe przekroje profili znakomicie nadają się na konstrukcje bram, furtek i słupków, a mniejsze przekroje , najczęściej 20x20 mm i 25x25 mm stosowane są na wypełnienie. Ogrodzenia z tego materiału charakteryzują się niską wagą i bardzo dużą sztywnością. W zależności od układu szczeblin, rodzajów grotów i innych ozdób zastosowanych do wypełnienia otrzymujemy ogrodzenia o różnym charakterze. Niektóre, popularniejsze rozwiązania prezentujemy poniżej.


Przykłady wykonania

Ogrodzenia z profili zamkniętych

Ogrodzenia ze szczeblinami prostymi

Ogrodzenie ze szczeblinami z 20x20 mm, prostymi, zakończonymi korkami, bez cokołu fundamentowego. Przęsła dopasowane do nierówności terenu przez skośne wykończenie dolnej krawędzi przęseł. Dwie automatyczne bramy wychylne, oraz dwie automatyczne bramy przesuwne i kilka furtek połączono systemem domofonowym i kontrolą dostępu. Wielofunkcyjny obiekt obsługiwany jest przez 3 portiernie, słupki wyjazdowe dla gości i piloty (dla stałych użytkowników). Stateczny, elegancki wygląd ogrodzenia pasuje do architektury i charakteru instytucji.

Komplet w/w robót włącznie z projektem: KORDULA

Ogrodzenia z profili zamkniętych


Ogrodzenia z profili zamkniętych

Ogrodzenia z profili zamkniętych

Ogrodzenia z „ostrym listkiem”

Ogrodzenia z profili zamkniętych zakończone „ostrym listkiem” są stosowane najczęściej jako ogrodzenia przyzakładowe i śródmiejskie, gdzie wymagana jest zwiększona ochrona i odporność na zniszczenie. „Ostry listek” ozdabia i odstrasza nieproszonych gości.

Pierwsze zdjęcia przedstawia fragment solidnego ogrodzenia przyzakładowego z dużą automatyczną bramą przesuwną i furtką, wykonane z profili 25x25 mm.Kolejne zdjęcia obrazują przegrodzenia śródmiejskie z automatycznymi bramami wychylnymi, furtkami i kontrolą dostępu na piloty i transpondery (breloki).

Przegrodzenia śródmiejskie są często narażone na wandalizm – powinny być mocne i wysokie. Te na zdjęciach mają około 2 m wysokości i skutecznie zatrzymują „nieupoważnionych”.


Na tych zdjęciach pokazujemy ogrodzenie z listkami zastosowane do „szeregówek”. Aby poszerzyć wjazd furtkę wejściową wykonano razem z bramą skrzydłową (bez słupka). Brama i furtka zostały zautomatyzowane – furtka otwiera się pilotem.

Do śmietnika wykonano specjalną „furtkę”, aby zabezpieczyć otwór do wyrzucania śmieci.

Do kompletu wykonaliśmy balustradę schodową w stylu ogrodzenia oraz automatyczne drzwi garażowe w kolorze ogrodzenia.

Komplet w/w robót włącznie z projektem: KORDULA

Ogrodzenia z profili zamkniętych

Ogrodzenia z ozdobnymi grotami

Szczebliny z profili zamkniętych zakończone ozdobnymi grotami nadają ogrodzeniu bogatszy wygląd. Duży wybór grotów umożliwia dopasowanie wyglądu ogrodzenia do indywidualnych gustów.

W naszej ofercie mamy 5 rodzajów grotów. Inne groty wg katalogów dostępne na życzenie.

Na zdjęciach klasyczne rozwiązanie: słupki z cegły na początku i końcu posesji oraz przy furtkach i bramie, reszta słupków jest stalowa (taniej). Przęsła i furtka z elektrozamkiem i automatyczną bramą przesuwną wypełnione szczeblinami z „modnym” grotem.

Projekt ogrodzenia, nadzór nad robotami murarskimi oraz wykonanie całości: KORDULA

 

Mapa dojazdu

 Nasze marki
Pogotowie Bramowe - piloty Dobra Flaga - sprzedaż Pogotowie Bramowe Pogotowie Parkingowe