W górę
Kordula
oferta Kordula
TAX FREE

OFERTA FIRMY KORDULA
(Pogotowie Bramowe, Pogotowie Parkingowe)


Szczegółowa oferta w przygotowaniu.
Zobacz docelową
Mapę strony.

POGOTOWIE FLAGOWE®NICE 5 lat gwarancji

Piloty Pogotowie Bramowe

Ogrodzenia KORDULA System - Ogrodzenia „kowalskie” typowe wzory

Ogrodzenia „kowalskie” wykonywane są z pełnych prętów stalowych najczęściej kwadratowych, ozdabianych przez skręcanie, przeginanie, rozklepywanie, gięcie itp. techniki kowalskie. Górne końcówki prętów ozdabiane są stalowymi „grotami” o różnych kształtach. Na prętach lub między nimi mocuje się różne ozdobne elementy np. rozety, szyszki itp.


Przykłady wykonania

Ogrodzenia kowalskie

Zdjęcia przedstawiają dość proste, ale eleganckie ogrodzenie kowalskie z prętów stalowych 14x14 mm, zakończonych klasycznymi, kowalskimi grotami. Ogrodzenie jest ocynkowane i pomalowane proszkowo w kolorze czarny mat. Do kompletu wykonaliśmy tylne i boczne ogrodzenie z paneli kratowych w kolorze grafitowym.

Przęsła, furtki, brama, panele kratowe: WIŚNIOWSKI (AW.10.46)

Projekt, wykonanie: KORDULA

Ogrodzenia kowalskie

To bogatszy wzór ogrodzenia z prętów 14x14mm, zakończonego tymi samymi grotami - łukowe zakończenie i ozdobna rozeta wzbogacają ogrodzenie. W komplecie z kamiennymi słupami ogrodzenie jest silnym architektonicznie elementem wyposażenia tej dużej podmiejskiej posesji.

Ogrodzenie: WIŚNIOWSKI (AW.10.56 – łuk wypukły)

Projekt, betonowanie, montaż, automatyzacja: KORDULA

Ogrodzenia kowalskie

Na tych zdjęciach pokazujemy to samo ogrodzenie (AW.10.56) ale z prostą górą, zastosowane do „szeregówek”.

Furtkę z elektrozaczepem, 3 przęsła od ulicy oraz dwa przęsła międzysąsiedzkie znakomicie „wykańczają” zadbane budynki jednorodzinne w zabudowie szeregowej.

Furtki, przęsła: WIŚNIOWSKI (AW.10.56 – prosta góra)

Projekt i montaż: KORDULA

Ogrodzenia kowalskie

Kontynuacją w/w inwestycji jest ogrodzenie tylne i boczne tych dwóch „szeregówek”. W miejsce drewnianego (spróchniałego) płotu wykonaliśmy na zamówienie klientów (zadowolonych z I etapu) prostsze, ale bardzo solidne, kowalskie ogrodzenie w „ogródkach”. Kilka zdjęć pokazuje poszczególne etapy wykonania tego ogrodzenia. Ocynkowane i pomalowane proszkowo stanowi solidną „ramę” do malowniczych, zadbanych ogródków. Precyzyjnie wykonany fundament zapewnia stabilność ogrodzenia.

Przęsła i słupki: WIŚNIOWSKI (AW.10.46 – pręty proste)

Pomiary, projekt, wykonanie: KORDULA

Ogrodzenia kowalskie

Na tych zdjęciach pokazujemy inne zastosowanie wzoru AW.10.56 do wykonania wjazdu i wejścia - do podmiejskiej rezydencji.

Statecznego i ozdobnego wyglądu nadają ozdobne betonowe słupy, które posadowiliśmy na wspólnej żelbetowej belce (słaby, nasypowy grunt). Komunikację gości z domem zapewnia wideodomofon, a lampy zapalane automatycznie wyłącznikiem zmierzchowym oświetlają teren wokół bramy – aby było bezpieczniej. Wjazd dla domowników na pilota, na który podłączono również bramy garażowe znajdujące się w głębi posesji.

Brama dwuskrzydłowa, furtka: WIŚNIOWSKI (AW.10.56)

Projekt, betonowanie słupów, okablowanie, automatyzacja: KORDULA

 

Mapa dojazdu

 Nasze marki
Pogotowie Bramowe - piloty Dobra Flaga - sprzedaż Pogotowie Bramowe Pogotowie Parkingowe