W górę
Kordula
oferta Kordula
TAX FREE

OFERTA FIRMY KORDULA
(Pogotowie Bramowe, Pogotowie Parkingowe)


Szczegółowa oferta w przygotowaniu.
Zobacz docelową
Mapę strony.

POGOTOWIE FLAGOWE®NICE 5 lat gwarancji

Piloty Pogotowie Bramowe

Napędy do bram przesuwnych - KING-GATES

KING-GATES Dynamos
Dynamos
 
 

Kompletne rozwiązania: siłowniki Dynamos dostępne są tylko w zestawach zawierających siłownik z wbudowaną centralą sterującą i radioodbiornikiem, pilota 4-kanałowego oraz komplet fotokomórek.

Niezawodność i bezpieczeństwo: wyprodukowane z wytrzymałego materiału duże łożyska kulkowe są osadzone w aluminiowym odlewie korpusu.

Wewnętrzna przekładnia posiada zęby ułożone spiralnie. Ta specjalna konstrukcja umożliwia maksymalne przyleganie zębów ślimaka do ślimacznicy. Zęby stykają się pewniej na całej długości, podczas gdy w tradycyjnych konstrukcjach występują luzy między poszczególnymi elementami.

Cichy ruch, maksymalna wydajność, większa odporność materiału i mniejsze zużycie - 4 kg aluminiowy odlew, elementy z tworzywa ABS z powłoką chroniącą przed promieniowaniem UV sprawiają, że Dynamos jest solidnym siłownikiem, mogącym pracować w każdych warunkach.

Solidna dźwignia z odlewu aluminiowego z indywidualnym kluczem pozwala wysprzęglić automatykę i ręcznie otwierać bramę w przypadku braku zasilania.

 

Mapa dojazdu

 Nasze marki
Pogotowie Bramowe - piloty Dobra Flaga - sprzedaż Pogotowie Bramowe Pogotowie Parkingowe