W górę
Kordula
oferta Kordula
TAX FREE

OFERTA FIRMY KORDULA
(Pogotowie Bramowe, Pogotowie Parkingowe)


Szczegółowa oferta w przygotowaniu.
Zobacz docelową
Mapę strony.

POGOTOWIE FLAGOWE®NICE 5 lat gwarancji

Piloty Pogotowie Bramowe

O FIRMIE

Firmę „KORDULA – Specjalistyczne Wyposażenie Wnętrz i Posesji” założył jej właściciel mgr inż. Zbigniew Kordula.

Doświadczenie techniczne zdobyte na Wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej, praca w charakterze pracownika naukowo-dydaktycznego na Politechnice Białostockiej oraz zagraniczne wyjazdy zaowocowały powstaniem koncepcji utworzenia firmy z pogranicza mechaniki i elektroniki, oferującej na rynek nowoczesne urządzenia ułatwiające życie.

W 1982 roku zorganizowano siedzibę firmy i opracowano prototypowe urządzenia m.in drzwi garażowe podnoszone (zgłoszone w Urzędzie Patentowym), których produkcje firma KORDULA rozpoczęła jako pierwsza w regionie.

Przez minione 34 lata działalności powstało w firmie wiele innych ciekawych urządzeń np. mechanizm do konstrukcji przesuwnych (Patent RP nr 158376), firmowa konstrukcja bramy przesuwnej, własne rozwiązania systemowe ogrodzeń.

Wykonano wiele ważnych robót np:


Priorytetową dziedziną firmy KORDULA jest automatyzacja bram, drzwi, szlabanów, towarzyszące im domofony i video-domofony oraz kontrola dostępu.
W tej dziedzinie nasza oferta jest szczególnie interesująca. Jesteśmy przedstawicielem prawie wszystkich liczących się producentów tzw. Automatyki Użytkowej np. firmy FADINI, NICE, CAME, FAAC, BENINCA, BFT, SOMFY, SOMMER, GENIUS, DEA, APRIMATIC, V2 ELETTRONICA, CASALI, WIŚNIOWSKI, MARANTEC, HORMANN, TOUSEK oraz URMET, COMMAX, ONYX, HYUNDAI, COMPETITION, GORKE, MIKROKONTROLA, ROGER itp.

Przez minione lata pojawiało się w użyciu wiele automatycznych urządzeń, nazywanych potocznie automatyką użytkową, których zadaniem jest ułatwianie nam życia.

POGOTOWIE BRAMOWE®

Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie, obsługę i naprawę zwiększającej się liczby automatycznych urządzeń powołaliśmy wyspecjalizowany serwis POGOTOWIE BRAMOWE® działający w zakresie:


Właściwy dobór sprzętu do automatyzacji, wybór najlepszych rozwiązań wg kryterium: cena/jakość spośród bogatej, ale zróżnicowanej jakościowo oferty oraz właściwy montaż – to droga do sukcesu przy automatyzacji.

Nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz mocna pozycja na rynku służy NASZEMU KLIENTOWI – to dodatkowa gwarancja udanej inwestycji w „wygodę i przyjemność”, jakim jest automatyka użytkowa.

Nasza zasada: NAPRAWIAMY wszystko, ale MONTUJEMY, tylko to, czego NIE NAPRAWIAMY.

Krótko mówiąc: Wiemy co jest DOBRE i polecamy to NASZYM KLIENTOM.

Urządzenia, w szczególności automatyka, ułatwiają nam życie, ale mogą też być niebezpieczne dla nas, naszych dzieci i mienia! Dzięki wejściu do UE uzyskaliśmy dostęp do norm i dyrektyw unijnych, określających jakość wyrobów oraz bezpieczeństwo ich użytkowania. W styczniu 2006 roku upłynął termin dostosowania "starej" automatyki użytkowej do aktualnych przepisów – obowiązek ten spoczywa na właścicielu lub jego administratorze, a my w ramach POGOTOWIA BRAMOWEGO® świadczymy taką usługę.

W przypadku nowych wyrobów i usług, prawa i obowiązki, wynikające z przepisów polskich i unijnych, są rozdzielone na producenta, sprzedawcę, montażystę, właściciela i użytkownika. Znamy te przepisy. Stosujemy je w codziennej pracy w obowiązującym nas zakresie. Bądźmy mądrzy przed szkodą!!!

POGOTOWIE PARKINGOWE®

W odpowiedzi na nasilający się problem z niedostateczną ilością miejsc parkingowych w centrach miast, powołaliśmy POGOTOWIE PARKINGOWE® oferujące wyspecjalizowane urządzenia do budowy i wyposażenia parkingów: szlabany, systemy parkingowe i inne specjalistyczne zapory i blokady.

Dla WŁAŚCICIELI indywidualnych miejsc parkingowych, gdzie nie można wykonać bramy lub szlabanu opracowaliśmy specjalny słupek parkingowy składany TRZYMAKS® – bezpieczny, trwały i wygodny w użytkowaniu.

POGOTOWIE FLAGOWE®

W wyniku wieloletnich prac innowacyjno – wdrożeniowych w 2012 roku uruchomiliśmy produkcję nowej konstrukcji flagi w standardzie DOBRA FLAGA®, która nie oplątuje się na drzewcu i zachowuje kształt falującego prostokąta w każdych warunkach. Nowy dział firmy POGOTOWIE FLAGOWE® - oprócz uporządkowanej konstrukcyjnie, kompletnej oferty flag, uchwytów flagowych i elementów mocujących - dostarcza niezbędnych wiadomości z protokołu flagowego i weksylologii.

Według zaleceń NIK: „Jeżeli flaga oplącze się na drzewcu należy ją odplątać”. Stąd wiodące hasło tego działu: „ODPLĄTAĆ FLAGĘ” - naszej flagi nie trzeba odplątywać.

Oprócz szerokiej oferty usługowo-montażowej i produkcyjnej realizowanej przez zespoły doświadczonych pracowników, prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną na rynek polski, rynek UE z „0” Vat-em oraz rynek poza unijny ze zwrotem VAT-u - TAX FREE.

W pracy, zgodnie z wizją firmy, stosujemy się do zasad "Dobrej Roboty", gdzie fachowa obsługa oraz bezpieczeństwo i zadowolenie klientów są dla nas priorytetem.

 

Mapa dojazdu

 Nasze marki
Pogotowie Bramowe - piloty Dobra Flaga - sprzedaż Pogotowie Bramowe Pogotowie Parkingowe