W górę
Kordula
oferta Kordula
TAX FREE

OFERTA FIRMY KORDULA
(Pogotowie Bramowe, Pogotowie Parkingowe)


Szczegółowa oferta w przygotowaniu.
Zobacz docelową
Mapę strony.

POGOTOWIE FLAGOWE®NICE 5 lat gwarancji

Piloty Pogotowie Bramowe

Maszty stożkowe kompozytowe

Maszty stożkowe kompozytowe polimerowe wzmocnione włóknem szklanym to jednoelementowe maszty o profilu rury zwężającym się z dołu ku górze.

Kompozyt to materiał zbudowany z co najmniej dwóch różnych składników połączonych w celu uzyskania nowego „lepszego” materiału.

Doskonałym przykładem tego typu synergii jest płyta kartonowo-gipsowa, gdzie łącząc dwa na pozór kruche materiały: gips i papier, uzyskano produkt o dużych parametrach wytrzymałościowych.

Kompozyt polimerowy to połączenie żywic poliestrowych, tkanin szklanych oraz mat szklanych wzmacnianych włóknem węglowym w celu uzyskania materiału o wysokich parametrach wytrzymałościowych, odpowiedniego do produkcji masztów flagowych.Maszt kompozytowy – stożkowy STANDARDSTANDARD Maszt kompozytowy – stożkowy SUPERSUPER Maszt kompozytowy – stożkowy BANNERBANNER Maszt kompozytowy – stożkowy SUPERWINDTRACKERSUPERWINDTRACKER


Maszt kompozytowy – stożkowy STANDARD

Flaga wznoszona jest linką, która mieści się na zewnątrz masztu. Linka zawiązywana jest na knadze węzłem żeglarskim, która umieszczona jest zazwyczaj 1,5 metra nad ziemią. Ekspozycja flagi uzależniona jest od podmuchów powietrza, które wprowadzają ją w ruch.

pdf Karta katalogowa - Maszt kompozytowy stożkowy STANDARD [360 KB]


Maszt kompozytowy – stożkowy SUPER

Linka znajduje się w środku masztu. Rozwiązanie to likwiduje hałas, który może być powodowany przez uderzenie linki o maszt. Wciąganie i opuszczanie flagi odbywa się za pomocą linki mocowanej na knadze wewnętrznej, schowanej wewnątrz rury masztowej. Rozwiązanie to częściowo chroni przed kradzieżą flagi. Na dole flagi zamocowany jest obciążnik, którego zadaniem jest jej naprężenie.

pdf Karta katalogowa - Maszt kompozytowy stożkowy SUPER [365 KB]


Maszt kompozytowy – stożkowy BANNER

Maszty kompozytowe z ramieniem na górze przymocowanym do obrotowej głowicy. Na tego typu masztach flaga jest stale rozpostarta, dzięki czemu logo firmy jest doskonale widoczne. Poprzeczne ramię obraca się wokół masztu zgodnie z kierunkiem wiatru. Maszt ten nie posiada linki. W celu wymiany flagi należy położyć maszt.

pdf Karta katalogowa - Maszt kompozytowy stożkowy BANNER [900 KB]


Maszt kompozytowy – stożkowy SUPERWINDTRACKER

To kombinacja masztu typu Banner oraz Super, czyli maszt z linką w środku i ramieniem poziomym na górze przymocowanym do obrotowej głowicy. Rozwiązanie to pozwala na pełną prezentację flagi niezależnie od panujących warunków atmosferycznych oraz podnoszenie i opuszczanie flagi bez konieczności kładzenia masztu.

pdf Karta katalogowa - Maszt kompozytowy stożkowy SUPERWINDTRACKER [385 KB]


SPECYFIKACJA

Maszt kompozytowy – SPECYFIKACJA

 

Mapa dojazdu

 Nasze marki
Pogotowie Bramowe - piloty Dobra Flaga - sprzedaż Pogotowie Bramowe Pogotowie Parkingowe