W górę
Kordula
oferta Kordula
TAX FREE

OFERTA FIRMY KORDULA
(Pogotowie Bramowe, Pogotowie Parkingowe)


Szczegółowa oferta w przygotowaniu.
Zobacz docelową
Mapę strony.

POGOTOWIE FLAGOWE®NICE 5 lat gwarancji

Piloty Pogotowie Bramowe

Ogrodzenia KORDULA System - Przerabianie niepraktycznej bramy wychylnej na bramę przesuwną

Bramy przesuwne samonośne to bardzo dobry wynalazek, pojawiły się w kraju ponad 20 lat temu. Byliśmy pionierami w opracowaniu konstrukcji bram przesuwnych.

Jest wiele starych ogrodzeń w dobrym stanie z bramami skrzydłowymi, które uniemożliwiają zaparkowanie samochodu przed garażem – bo nie można jej zamknąć. Brama przesuwna rozwiązuje ten problem. Aby nie zmieniać całego ogrodzenia lub nie odtwarzać, często skomplikowanego wzoru wypełnienia (duże koszty), przerabiamy starą bramę skrzydłową na przesuwną, wykorzystując istniejące skrzydła.


Przykłady wykonania

Przerabianie niepraktycznej bramy wychylnej na bramę przesuwną

Ta automatyczna brama przesuwna, z charakterystycznym dla lat 80-tych wypełnieniem, była niedawno bramą wychylną, a stara furtka wychylna zamieniła się w furtkę przesuwną. Pozostałe ogrodzenie po renowacji fundamentu w dalszym ciągu pełni swoją funkcję. Dodatkowo, brama przesuwna rozwiązała problem stromego podjazdu do garażu (obniżono ulicę), który uniemożliwiał otworzenie bramy skrzydłowej do wewnątrz.

Przeróbki, automatyzacja bramy przesuwnej, brama garażowa z automatyzacją: KORDULA

P.S. To typowy przykład modernizacji posesji z ograniczeniem wydatków na wymianę całego ogrodzenia.

Przerabianie niepraktycznej bramy wychylnej na bramę przesuwną

To eleganckie kowalskie ogrodzenie posiadało dużą bramę skrzydłową na wjeździe, której otwarte skrzydła uniemożliwiały parkowanie samochodów przed garażem. Przerobiliśmy bramę skrzydłową na przesuwną – nie widać, że to przeróbka. Funkcjonalne rozwiązanie, gdy oprócz miejsca w garażu potrzebne są dodatkowe bezpieczne miejsca parkingowe.

Przerobienie, okablowanie, automatyzacja: KORDULA

Przerabianie niepraktycznej bramy wychylnej na bramę przesuwną

Te dwa przęsła w bramie przesuwnej jeszcze kilka dni temu były bramą skrzydłową (w słupkach ślady po odciętych zawiasach). Teraz pod wiatą można zaparkować samochód i zamknąć bramę, co do tej pory było niemożliwe i poszerzył się wjazd, bo brama wysuwa się całkowicie ze światła wjazdu.

Przeróbka, instalacja elektryczna, automatyzacja: KORDULA

 

Mapa dojazdu

 Nasze marki
Pogotowie Bramowe - piloty Dobra Flaga - sprzedaż Pogotowie Bramowe Pogotowie Parkingowe