W górę
Kordula
oferta Kordula
TAX FREE

OFERTA FIRMY KORDULA
(Pogotowie Bramowe, Pogotowie Parkingowe)


Szczegółowa oferta w przygotowaniu.
Zobacz docelową
Mapę strony.

POGOTOWIE FLAGOWE®NICE 5 lat gwarancji

Piloty Pogotowie Bramowe

POGOTOWIE FLAGOWE®

Misją POGOTOWIA FLAGOWEGO jest popularyzowanie wiedzy i dobrych praktyk w dziedzinie symboli państwowych i samorządowych: herbu, hymnu oraz flagi, która jest najpopularniejszym symbolem w przestrzeni publicznej na całym świecie.

Współcześnie, w czasach braku bezpośrednich zagrożeń międzynarodowymi konfliktami zbrojnymi, dbałość o symbole jest drogą do budowania nowoczesnego, patriotycznego społeczeństwa zdolnego do podjęcia równorzędnej walki w globalnej wojnie gospodarczej. BIAŁO-CZERWONA flaga niech, na wszelki wypadek, stoi na straży naszych wspólnych planów, bo sprawdziła się już wiele razy i lepszej na całym świecie nie znajdziemy. Wiele krajów wokół nas (naszych sąsiadów) ma podobne, do biało-czerwonej, flagi i powinno nas to cieszyć, bo flagi „rozmawiają ze sobą”.

Celem inicjatywy Pogotowia Flagowego jest uwrażliwienie całego społeczeństwa na występujące problemy w dziedzinie symboli i wspólne poszukiwanie konstruktywnych rozwiązań.

Na naszym portalu www.PogotowieFlagowe.pl budujemy platformę edukacyjno-informacyjno-dyskusyjną na temat symboli - to zaledwie skromny początek, bo platforma została odsłonięta niedawno - w połowie 2012 roku, chociaż przygotowywania trwały od kilku lat.

Dobra Flaga - Pogotowie Flagowe
„DOBRA FLAGA”
NIE OPLĄTUJE SIĘ
TAKIEJ FLAGI JESZCZE NIE BYŁO


www.PogotowieFlagowe.pl

 

Mapa dojazdu

 Nasze marki
Pogotowie Bramowe - piloty Dobra Flaga - sprzedaż Pogotowie Bramowe Pogotowie Parkingowe